SİTE HARİTASI | İLETİŞİM | KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
TIBBİ BİRİMLER

SEV Amerikan Hastanesi'nde 4 tam donanımlı ameliyat odasıyla birlikte sterilizasyon derlenme ve dinlenme bölümleri 24 saat servise açıktır. Bilimsel ve insani yaklaşımla hazırlanan birimlerde, hastaların sağlığı, çalışanların konfor ve güvenliği önceliklidir.

Hastaların durumu, ameliyat öncesinde anestezi uzmanları tarafından değerlendirilir. Ameliyat odalarındaki bilgisayar donanımlı anestezi cihazları ve monitörizasyon donanımı  sayesinde her yaş grubundan hastaya güvenle anestezi uygulanabilir.

Teknik ve tıbbi donanımları ile açık ve kapalı (endoskopik) tüm cerrahi girişimlere olanak tanıyan ameliyathanelerde, içeriden dışarı sürekli hava akımı sağlayarak mikropların ve yabancı maddelerin odaya girmesini engelleyen "pozitif basınçlı steril hava akım" sistemi bulunur. Sistemin amacı operasyon sırasında enfeksiyona açık olan hastaları korumaktır.

Modern tıbbi ve teknik ekipmanla donatılan ameliyathanelerde; merkezi oksijen, azot protoksit, vakum ve klima sistemleri bulunur. Bu sayede ameliyatların en uygun şartlarda gerçekleşmesini sağlanır.

  Yeni Üyelik | Şifremi Unuttum
©2018 TÜM HAKLARI SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFI’NA AİTTİR. | WEBMAIL
Son güncelleme tarihi: 18.03.2018 Web sitesi editörüne ulaşın.